Іграшка-годівниця м'яч для ласощів для кота Snack Ball, 5 см, блакитний, Kerbl
SKU
82667
- просте наповнення ласощами
- уповільнює жадібне поїдання
- іграшка, що розвиває інтелект кішки
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82667 |
| Код постачальника | 82667 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653067383 |
| Діаметр | 5 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/72/1296 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 15.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.038 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Висота коробки | 11 cm |
| довжина коробки | 35 cm |
| Вага коробки | 0.456 kg |
| Ширина коробки | 18 cm |
