Іграшка-гризун для собак, 31 см, Kerbl
SKU
82300
- стійкий до укусів завдяки використанню гуми всередині
- непотоплюваний
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82300 |
| Код постачальника | 82300 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653823002 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36/1188 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.202 kg |
| Маса нетто | 0.2 kg |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 33 cm |
| Вага коробки | 8.146 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
