Іграшка-гризун для собак з петлею, 30 х 8,5 см, Kerbl
SKU
80775
- виготовлений з міцного матеріалу, з якого виготовляються пожежні рукави
- стійкий до укусів завдяки використанню гуми всередині
- непотоплюваний
- яскраво-оранжеві вставки полегшують орієнтацію
- петлі для рук зі світловідбиваючими смужками
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80775 |
| Код постачальника | 80775 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653945278 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/36/432 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.156 kg |
| Маса нетто | 0.16 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 54 cm |
| Вага коробки | 6.44 kg |
| Ширина коробки | 32 cm |
