Іграшка-гризун для собак з петлею, 50 х 10 см, Kerbl
SKU
80776
- виготовлений з міцного матеріалу, з якого виготовляються пожежні рукави
- стійкий до укусів завдяки використанню гуми всередині
- непотоплюваний
- яскраво-оранжеві вставки полегшують орієнтацію
- петлі для рук зі світловідбиваючими смужками
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80776 |
| Код постачальника | 80776 |
| Основний EAN-13 | 4018653945261 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 63079098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/36/288 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 64 cm |
| Чиста вага продукту | 0.329 kg |
| Ширина коробки | 42 cm |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 51 cm |
| Вага коробки | 12.981 kg |
| Маса нетто | 0.33 kg |
