Іграшка гумова палка для собак, 20,5 см, Kerbl
SKU
80794
- з натурального каучуку
- міцна та стійка до укусів
- безпечна для зубів і ясен
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80794 |
| Код постачальника | 80794 |
| Колір виробника | синій |
| Код CN | 40169997 |
| Основний EAN-13 | 4018653992456 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/48/960 |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 25.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.168 kg |
| Маса нетто | 0.17 kg |
| Висота коробки | 21 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 8.064 kg |
| Ширина коробки | 37 cm |
