Іграшка Гусак Nils для собак, 38 см, Kerbl
SKU
80817
- Виготовлена з суміші бавовни, поліестеру та синтетичного каучуку;
- Реалістична форма стимулює бажання грати;
- Можна прати при 30°C;
- З бавовняною мотузкою.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80817 |
| Код постачальника | 80817 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653992135 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/576 |
| Чиста ширина продукту | 24 cm |
| Чиста висота продукту | 24 cm |
| Чиста довжина продукту | 39 cm |
| Чиста вага продукту | 0.185 kg |
| Маса нетто | 0.19 kg |
| Висота коробки | 39 cm |
| довжина коробки | 49 cm |
| Вага коробки | 4.44 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
