Іграшка Качка Дагоберт для собак, 40 см, Kerbl
SKU
80791
- матеріал: 100% поліестер
- з м'ятою папером
- прання при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80791 |
| Код постачальника | 80791 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653963685 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/144/864 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 39 cm |
| Чиста вага продукту | 0.083 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 44 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 11.952 kg |
| Ширина коробки | 54 cm |
