Іграшка качка для собак, латексна, 19 см, Kerbl
SKU
84055
- Висока якість виконання;
- При натисканні/укусу іграшка пищить, що спонукає собаку продовжувати грати;
- Допоможе в навчанні апортуванню.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84055 |
| Код постачальника | 84055 |
| Код CN | 40169997 |
| Основний EAN-13 | 4018653840559 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | • z piszczałką |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/864 |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.07 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
| Висота коробки | 50 cm |
| довжина коробки | 39 cm |
| Вага коробки | 5.04 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
