Іграшка канат з вузлами для собак, бавовняний, 37 см, 240 г, Kerbl
SKU
83470
- матеріал: бавовна
- іграшки для собак, зроблені з бавовни та джуту
- відмінно підходить для апортування
- натуральні волокна очищають зуби собаки та міжзубні проміжки між іграми
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83470 |
| Код постачальника | 83470 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653834701 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/36/648 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 40 cm |
| Чиста вага продукту | 0.267 kg |
| Маса нетто | 0.27 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 45.5 cm |
| Вага коробки | 9.889 kg |
| Ширина коробки | 33.5 cm |
