Іграшка Кільце для собак, гумова, 15 см, Kerbl
SKU
83486
- різні кольори
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83486 |
| Код постачальника | 83486 |
| Основний EAN-13 | 4018653834862 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 40169997 |
| Країна походження | Chiny |
| Діаметр | 15 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/48/1200 |
| Чиста ширина продукту | 16 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.286 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 13.728 kg |
| Маса нетто | 0.29 kg |
