Іграшка кістка для собак Bone ToyFastic, для ласощів, 17 x 6 x 4 см, Kerbl
SKU
80987
- з можливістю наповнення закусками та ласощами;
- виразний запах закусок спонукає до гри;
- забезпечує заняття та ідеально підходить для апортування;
- міцна та стійка до зносу;
- дружня до зубів та ясен, очищає міжзубні проміжки.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80987 |
| Код постачальника | 80987 |
| Код CN | 40169997 |
| Основний EAN-13 | 4018653218808 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/1728 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.151 kg |
| Маса нетто | 0.15 kg |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 39.5 cm |
| Вага коробки | 10.872 kg |
| Ширина коробки | 37 cm |
