Іграшка кістка для собак ToyFastic, 13 см, оранжева, Kerbl
SKU
81479
- Для наповнення закусками;
- Виготовлена з термопластичної гуми;
- Виключно міцна та стійка до укусів;
- Безпечна для зубів і ясен;
- Непотоплювана.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81479 |
| Код постачальника | 81479 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653067291 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/48/1152 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Чиста вага продукту | 0.078 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 39 cm |
| Вага коробки | 3.744 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
