Іграшка кістка для собак ToyFastic, 18 см, помаранчева, Kerbl
SKU
81480
- для наповнення закусками, щоб улюбленець був щасливий
- з термопластичної гуми
- виключно міцна та стійка до укусів
- дружня до зубів та ясен
- непотоплювана
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81480 |
| Код постачальника | 81480 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653067307 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/432 |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 25 cm |
| Чиста вага продукту | 0.175 kg |
| Маса нетто | 0.18 kg |
| Висота коробки | 38 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 4.2 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
