Іграшка кістка для собак XL, тверда гума, синя, 17 см, Kerbl
SKU
80793
- з натурального каучуку
- міцний і стійкий до укусів
- безпечний для зубів і ясен
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80793 |
| Код постачальника | 80793 |
| Колір виробника | синій |
| Код CN | 40169997 |
| Основний EAN-13 | 4018653992449 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/48/480 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.463 kg |
| Маса нетто | 0.46 kg |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 23.742 kg |
| Ширина коробки | 44 cm |
