Іграшка кістка на мотузці для собак ToyFastic, 12,5 х 7 см, Kerbl
SKU
81485
- з термопластичної гуми
- виключно міцний і стійкий до укусів
- дружній до зубів і ясен
- довжина шнура: 30 см
- непотоплюваний
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81485 |
| Код постачальника | 81485 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653067352 |
| Діаметр | 7 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/48/864 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 0.18 kg |
| Маса нетто | 0.18 kg |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 54 cm |
| Вага коробки | 8.64 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
