Іграшка кістка на мотузці для собак, з гуми та бавовни, 40 см, Kerbl
SKU
81457
- з гуми та бавовни
- безпечна для зубів
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81457 |
| Код постачальника | 81457 |
| Код CN | 40169997 |
| Основний EAN-13 | 4018653053669 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/48/2016 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.15 kg |
| Маса нетто | 0.15 kg |
| Висота коробки | 19.5 cm |
| довжина коробки | 29.5 cm |
| Вага коробки | 7.3 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
