Іграшка Крокодил ToyFastic для собак, бірюзовий, 18 x 9 x 7 см, Kerbl
SKU
80495
- 100% натуральний каучук
- з додатковим смаком яловичини для більшої привабливості
- надзвичайно міцний і стійкий до укусів
- зовнішні виступи допомагають чистити зуби і масажувати ясна
- з тривалим скрипом завдяки внутрішній структурі
- задовольняє найбільше бажання грати і жувати
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80495 |
| Код постачальника | 80495 |
| Код CN | 40169997 |
| Основний EAN-13 | 4018653254660 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/864 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.261 kg |
| Маса нетто | 0.26 kg |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 67 cm |
| Вага коробки | 18.792 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
