Іграшка лазерний LED вказівник Pointer, 8 см, Kerbl
SKU
81189
- шаблон: риба
- близько 100 годин роботи
- рекомендована відстань 1–3 м
- з батареєю LR927 x 3 шт.
- клас небезпеки: 2
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81189 |
| Код постачальника | 81189 |
| Код CN | 85131000 |
| Основний EAN-13 | 4018653058794 |
| Діаметр | 12 mm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Попередження | NIE świecić w oczy. |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/144/2592 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1.7 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.02 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
| Висота коробки | 9.5 cm |
| довжина коробки | 31.5 cm |
| Вага коробки | 0.567 kg |
| Ширина коробки | 17.5 cm |
