Іграшка літаючий диск Frisbee, 22 см, Kerbl
SKU
82328
- з бавовни та нейлону
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82328 |
| Код постачальника | 82328 |
| Код CN | 95069990 |
| Основний EAN-13 | 4018653823286 |
| Діаметр | 22 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | • z piszczałką |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/1152 |
| Чиста ширина продукту | 23.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 23.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.099 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 24 cm |
| довжина коробки | 46 cm |
| Вага коробки | 7.866 kg |
| Ширина коробки | 35 cm |
