Іграшка літаючий диск Frisbee ToyFastic, 23 см, рожевий, Kerbl
SKU
80766
- з термопластичної гуми
- міцна та стійка до укусів
- безпечна для зубів і ясен
- непотоплювана
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80766 |
| Код постачальника | 80766 |
| Колір виробника | рожевий |
| Код CN | 95069990 |
| Основний EAN-13 | 4018653922064 |
| Діаметр | 23.5 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36/648 |
| Чиста ширина продукту | 23.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 23.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.204 kg |
| Маса нетто | 0.2 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 8.096 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
