Іграшка м'яч для ласощів для собак, 11 см, Kerbl
SKU
84789
- достатньо наповнити її ласощами
- розмір отвору регулюється індивідуально
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84789 |
| Код постачальника | 84789 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653847893 |
| Діаметр | 11 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/48/768 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 12.3 cm |
| Чиста довжина продукту | 12 cm |
| Чиста вага продукту | 0.115 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
| Висота коробки | 71 cm |
| довжина коробки | 84 cm |
| Вага коробки | 5.52 kg |
| Ширина коробки | 32 cm |
