Іграшка м'яч для собак, 6,5 см, кольоровий, Kerbl
SKU
83489
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83489 |
| Код постачальника | 83489 |
| Код CN | 40169997 |
| Основний EAN-13 | 4018653834893 |
| Діаметр | 6.5 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/108/1296 |
| Чиста вага продукту | 0.209 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
| Висота коробки | 34 cm |
| довжина коробки | 42 cm |
| Вага коробки | 22.572 kg |
| Ширина коробки | 32 cm |
