Іграшка м'яч для собак Bungee, 50 х 9 см, червона, Kerbl
SKU
80728
- ідеальна іграшка для кидання, апортування та тяги
- з амортизатором ривків, що захищає від порізів
- Матеріал: TPR, поліестер
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80728 |
| Код постачальника | 80728 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653253960 |
| Діаметр | 9 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/78/936 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 50 cm |
| Чиста вага продукту | 0.125 kg |
| Маса нетто | 0.13 kg |
| Висота коробки | 50 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 8.58 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
