Іграшка м'яч для собак E-TPU, 13, 5 x 7,5 x 8,5 см, Kerbl
SKU
80498
- виготовлений з E-TPU (термопластичних спінених поліуретанів)
- Завдяки великій висоті відскоку він ідеально підходить як іграшка для метання та перенесення.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80498 |
| Код постачальника | 80498 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653254677 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/200/1200 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 0.075 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 70 cm |
| Вага коробки | 15 kg |
| Ширина коробки | 70.5 cm |
