Іграшка м'яч на мотузці для собак, 37 см, Kerbl
SKU
80795
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80795 |
| Код постачальника | 80795 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653992098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/864 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 35 cm |
| Чиста вага продукту | 0.218 kg |
| Маса нетто | 0.22 kg |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 42 cm |
| Вага коробки | 17.361 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
