Іграшка м'яч на мотузці для собак, 6 х 30 см, Kerbl
SKU
83496
- з дзвіночком
- довжина шнурка 30 см
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83496 |
| Код постачальника | 83496 |
| Код CN | 40169997 |
| Основний EAN-13 | 4018653834961 |
| Діаметр | 6 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/96/2304 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 22 cm |
| Чиста вага продукту | 0.119 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 45 cm |
| Вага коробки | 13.384 kg |
| Ширина коробки | 43 cm |
