Іграшка м'яч на мотузці для собак, 6 х 60 см, Kerbl
SKU
83487
- довжина шнурка 60 см
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83487 |
| Код постачальника | 83487 |
| Код CN | 95066990 |
| Основний EAN-13 | 4018653834879 |
| Діаметр | 6 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/144/1728 |
| Чиста вага продукту | 0.096 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 13.824 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
