Іграшка м'яч на мотузці XL для собак, 8 х 21 см, Kerbl
SKU
81460
- призначена для великих собак
- натуральний, міцний і стійкий до укусів матеріал
- 50% джут / 50% бавовна
- дружня до зубів
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81460 |
| Код постачальника | 81460 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653053959 |
| Діаметр | 8 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/864 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 15 cm |
| Чиста вага продукту | 0.114 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 46 cm |
| Вага коробки | 8.484 kg |
| Ширина коробки | 45 cm |
