Іграшка М'яч з мотузкою для собак, 53 см, Kerbl
SKU
82322
- з петлею для руки
- м'яч ø 6 см
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82322 |
| Код постачальника | 82322 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653823224 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/2/72/864 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 29 cm |
| Чиста вага продукту | 0.164 kg |
| Маса нетто | 0.16 kg |
| Висота коробки | 38 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 11.808 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
