Іграшка м'яч зі шнуром для перетягування для собак, 34 см, Kerbl
SKU
80796
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80796 |
| Код постачальника | 80796 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653992104 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/864 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 25 cm |
| Чиста вага продукту | 0.258 kg |
| Маса нетто | 0.26 kg |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 19.424 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
