Іграшка Мавпа для собак Longinos, 31 см, Kerbl
SKU
81463
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
- можна прати при 30°C
- матеріал: 80% / 20% поліестер
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81463 |
| Код постачальника | 81463 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653060605 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/2/42/504 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 31 cm |
| Чиста вага продукту | 0.104 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 62 cm |
| Вага коробки | 7.488 kg |
| Ширина коробки | 46 cm |
