Іграшка-морква з люфи для гризунів, 10 см, Kerbl
SKU
81772
- з гарбуза (гарбузового)
- легкозасвоюваний натуральний продукт рослинного походження для гризунів
- підтримує чистку зубів
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81772 |
| Код постачальника | 81772 |
| Код CN | 46021990 |
| Основний EAN-13 | 4018653927854 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/144/1440 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.025 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Висота коробки | 34 cm |
| довжина коробки | 45 cm |
| Вага коробки | 3.6 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
