Іграшка навчальна для гризунів, дерев'яна, 21 x 11 x 3,5 см, Kerbl
SKU
81795
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81795 |
| Код постачальника | 81795 |
| Основний EAN-13 | 4018653140604 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 44219999 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/48/576 |
| Чиста ширина продукту | 11.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 22 cm |
| Чиста вага продукту | 0.28 kg |
| Ширина коробки | 38.5 cm |
| Висота коробки | 38 cm |
| довжина коробки | 46 cm |
| Вага коробки | 13.44 kg |
| Маса нетто | 0.28 kg |
