Іграшка палиця для собак ToyFastic, гумова, 16 х 6,5 см, бірюзова, Kerbl
SKU
80496
- 100% натуральний каучук
- з додаванням аромату бекону для більшої привабливості
- надзвичайно міцний і стійкий до укусів
- унікальна структура допомагає очищати зуби і масажувати ясна
- з тривалим скрипом завдяки внутрішній структурі
- задовольняє найбільше бажання грати і жувати
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80496 |
| Код постачальника | 80496 |
| Код CN | 40169997 |
| Основний EAN-13 | 4018653254691 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/1296 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.278 kg |
| Маса нетто | 0.28 kg |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 34 cm |
| Вага коробки | 20.016 kg |
| Ширина коробки | 53.5 cm |
