Іграшка-пищалка Бик для собак, латексна, 9 см, Kerbl
SKU
82306
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82306 |
| Код постачальника | 82306 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653823064 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | • z piszczałką |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/48/1152 |
| Чиста ширина продукту | 7.5 cm |
| Чиста висота продукту | 6.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 23.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.063 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 37.5 cm |
| Вага коробки | 3.024 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
