Іграшка-пищалка гантеля з м'ячами для собак, 14,5 см, Kerbl
SKU
82307
- матеріал: вініл
- з пищалкою
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82307 |
| Код постачальника | 82307 |
| Основний EAN-13 | 4018653823071 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | • z piszczałką |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/48/1440 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 14.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.057 kg |
| Ширина коробки | 34 cm |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 35 cm |
| Вага коробки | 2.736 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
