Іграшка-пищалка гумовий Їжак для собак, 9 см, Kerbl
SKU
83506
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
- з вінілу
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83506 |
| Код постачальника | 83506 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653835067 |
| Діаметр | 9 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | • z piszczałką |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/144/1728 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 17 cm |
| Чиста вага продукту | 0.07 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 10.08 kg |
| Ширина коробки | 35 cm |
