Іграшка-пищалка Кабан для собак, 25 см, Kerbl
SKU
82331
- з плюшу
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82331 |
| Код постачальника | 82331 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653823316 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | • z piszczałką |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/288 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 29 cm |
| Чиста вага продукту | 0.132 kg |
| Маса нетто | 0.13 kg |
| Висота коробки | 45 cm |
| довжина коробки | 63 cm |
| Вага коробки | 9.504 kg |
| Ширина коробки | 58 cm |
