Іграшка-пищалка кошлатий Осел, з шерсті, 29 см, Kerbl
SKU
82355
- матеріал: 80% акрил / 20% поліестер
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82355 |
| Код постачальника | 82355 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653823552 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | • z piszczałką |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/48/864 |
| Чиста ширина продукту | 16 cm |
| Чиста висота продукту | 11 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.078 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 62 cm |
| Вага коробки | 6.552 kg |
| Ширина коробки | 46 cm |
