Іграшка-пищалка Кролик Hop для собак, 24 см, Kerbl
SKU
81465
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
- можна прати при 30°C
- матеріал: 80% акрил / 20% поліестер
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81465 |
| Код постачальника | 81465 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653060629 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/42/756 |
| Чиста ширина продукту | 24 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 36 cm |
| Чиста вага продукту | 0.094 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 54 cm |
| Вага коробки | 6.768 kg |
| Ширина коробки | 50 cm |
