Іграшка-пищалка палка для собак ToyFastic, 18 х 4 см, оранжева, Kerbl
SKU
81482
- з термопластичної гуми
- виключно міцна та стійка до укусів
- безпечна для зубів і ясен
- непотоплювана
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81482 |
| Код постачальника | 81482 |
| Колір виробника | помаранчевий |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653067321 |
| Діаметр | 4 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/36/648 |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 25.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.136 kg |
| Маса нетто | 0.14 kg |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 42.5 cm |
| Вага коробки | 4.896 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
