Іграшка-пищалка палка для собак, вінілова, 30 см, Kerbl
SKU
83515
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83515 |
| Код постачальника | 83515 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653835159 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | • z piszczałką |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/144/1440 |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.1 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 62 cm |
| Вага коробки | 14.4 kg |
| Ширина коробки | 49 cm |
