Іграшка-пищалка Слон для собак, 14 х 17,5 см, біло-сірий, Kerbl
SKU
80490
- підходить для цуценят;
- зроблена з м'якого матеріалу;
- з пищалкою;
- матеріал: 100% поліестер;
- можна прати при температурі 30 °C;
- 80489: з бавовняною мотузкою;
- 80490: з вухами з матеріалу TPR.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80490 |
| Код постачальника | 80490 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653284919 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/1440 |
| Чиста ширина продукту | 16 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.555 kg |
| Маса нетто | 0.56 kg |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 41 cm |
| Вага коробки | 39.96 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
