Іграшка-пищалка Свиня для собак, латексна, 15 см, Kerbl
SKU
82350
- з хрюкаючим звуком
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82350 |
| Код постачальника | 82350 |
| Код CN | 40169997 |
| Основний EAN-13 | 4018653823507 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/144/864 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.115 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
| Висота коробки | 59.5 cm |
| довжина коробки | 61 cm |
| Вага коробки | 16.56 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
