Іграшка-пищалка Вівця для собак, 24 см, Kerbl
SKU
82354
- матеріал: 80% акрил / 20% поліестер
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82354 |
| Код постачальника | 82354 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653823545 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | • z piszczałką |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/36/648 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 12 cm |
| Чиста довжина продукту | 24 cm |
| Чиста вага продукту | 0.13 kg |
| Маса нетто | 0.13 kg |
| Висота коробки | 46 cm |
| довжина коробки | 62 cm |
| Вага коробки | 9.36 kg |
| Ширина коробки | 51 cm |
