Іграшка Півень Карл для собак, 24 см, Kerbl
SKU
80735
- зовнішній матеріал – міцне полотно
- з бавовняною мотузкою
- імітує природний вигляд тварини, спонукаючи до гри
- матеріал: полотно, поліестер
- з пищалкою
- можна прати при температурі 30 °C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80735 |
| Код постачальника | 80735 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653216293 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/384 |
| Чиста ширина продукту | 21 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.129 kg |
| Маса нетто | 0.13 kg |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 43 cm |
| Вага коробки | 3.096 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
