Іграшка плетений м'яч для собак, 15 см, Kerbl
SKU
84568
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84568 |
| Код постачальника | 84568 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653845684 |
| Діаметр | 15 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/18/180 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 15 cm |
| Чиста довжина продукту | 15 cm |
| Чиста вага продукту | 0.8 kg |
| Маса нетто | 0.8 kg |
| Висота коробки | 15 cm |
| довжина коробки | 43 cm |
| Вага коробки | 4.8 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
