Іграшка плюшева Корова для собак, 30 см, Kerbl
SKU
81469
- матеріал: 80% акрил / 20% поліестер
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81469 |
| Код постачальника | 81469 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653064948 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/36/648 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 19 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.072 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
| Висота коробки | 58 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 6.048 kg |
| Ширина коробки | 46 cm |
