Іграшка плюшевий Їжак Stupsi для собак, 30 см, Kerbl
SKU
80790
- матеріал: 100% поліестер
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80790 |
| Код постачальника | 80790 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653963678 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/36/504 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 0.085 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
| Висота коробки | 45 cm |
| довжина коробки | 63 cm |
| Вага коробки | 7.14 kg |
| Ширина коробки | 58 cm |
