Іграшка валик для собак ToyFastic, на ласощі, 13 x 6 см, Kerbl
SKU
80984
- з можливістю наповнення закусками та ласощами;
- виразний запах закусок спонукає до гри;
- забезпечує заняття та ідеально підходить для апортування;
- міцна та стійка до зносу;
- дружня до зубів та ясен, очищає міжзубні проміжки.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80984 |
| Код постачальника | 80984 |
| Код CN | 40169997 |
| Основний EAN-13 | 4018653218778 |
| Діаметр | 6 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/1440 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 0.189 kg |
| Маса нетто | 0.19 kg |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 42 cm |
| Вага коробки | 13.608 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
